Special4You Крісло офісне Conor Dark Brown (E0468)

Special4You Крісло офісне Conor Dark Brown (E0468)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару E0468
 
 

Опис Special4You Крісло офісне Conor Dark Brown (E0468)



Крісла Special4You відрізняють наступні параметри, які зможуть задовольнити найвимогливішого користувача : Регулювання крісла по висоті - дозволяє підняти або опустити сидіння на потрібний рівень для правильної посадки, при якій коліна мають бути зігнуті під прямим кутом, ступні торкатися підлоги. Режим гойдання - заспокоює нервову систему, усуває статичне навантаження на м'язи і хребет, що поза сумнівом є корисним для здоров'я.
У більшості випадків супроводжується регулюванням під вагу користувача. Наявність підголовника - дозволяє спертися ліктем і розслабити не лише спину, але і шию, і частково плечі, що необхідно при тривалій роботі.
Підголовники можуть бути вбудованими, або приставними, деякі крісла оснащені додатковими можливостями регулювання підголовників по висоті або куту нахилу. Висока спинка - цей параметр дуже важливий, якщо ви проводите в кріслі більше 2 годин підряд.
Така спинка доходить до рівня плечей користувача, це дозволяє розслабити плечовий пояс. Профільована спинка - спинка, що має анатомічно правильну форму, повторює природний вигин хребта, що створюється кривизною поперекової опори і вигином грудного відділу хребетного стовпа.
Така спинка дозволяє зберігати природний кровотік для живлення хребта і головного мозку.
Що благотворно позначається на здоров'ї і самопочутті. Профільоване сидіння - анатомічно правильне сидіння, що забезпечує максимальний комфорт і турботу про здоров'я, адже на такому сидінні не відбувається перетискування посудин і застою крові (у внутрішніх органах). Крісло з сітчастої тканини - це звичайно ж природна вентиляція, яка дозволить почувати себе в кріслі комфортно при будь-якій температурі в приміщенні. Широка хрестовина - крісло має велику стійкість при відхиленні.Матеріал обивкиполиэстерПодголовникестьПодлокотникиестьМеханизм качанияестьОснованиекрестовина з роликами
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Купити мобільні телефони, планшети і аксесуари (http://site.ub.ua)
(основний офіс)

61145, Харківська обл., м. Харків, вул. Данилевського, 18, 2 пов.
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create