Hilton Набір посуду FP 2452

Hilton Набір посуду FP 2452
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару FP 2452
 
 

Опис Hilton Набір посуду FP 2452Керамічне покриття Ecolon Покриття Ecolon не є шкідливим для довкілля і людського організму, оскільки складається з грунту, піску і подрібнених часток каменю, повністю природний матеріал.
Політетрафторетилен не використовується в процесі виготовлення покриття Ecolon, крім того, в процесі виробництва значно понижений викид СО2 в порівнянні з аналогічним виробництвом тефлону.
Важкі метали, такі, як кадмій, свинець і ртуть повністю відсутні в покритті Ecolon.
Інші хімічні речовини не звільняються, навіть якщо сковорода Ecolon нагрівається до високої температури. Довговічність Стійкість покриття Ecolon™ проти механічних ушкоджень (подряпин) і високої температури дозволяє зберігати антипригарні якості навіть при багатократному і інтенсивному використанні.
Ці якості також дозволяють полегшити приготування їжі, а також чищення з використанням абразивних матеріалів.
Покриття в два рази стійкіше до механічної дії (твердість 8Н), чим тефлонове і витримує температуру (до початку випару хімічних речовин) до 450°C. Ефективність Використовуючи посуд з покриттям Ecolon, ви витрачаєте менше теплової енергії і економите час приготування їжі, оскільки теплообмін кращий, а теплопровідність матеріалу значно вища, ніж у іншого посуду.
Покриття відбиває більше інфрачервоних хвиль, (90-93%), що дозволяє теплу проникати на глибину до 3 см продукту, а не тільки підтримувати рівномірний жар за його межами.
Крім того, міцність покриття забезпечує ефективність чищення навіть після багатократного використання. Антипригарні властивості На сковороді з керамічним покриттям Ecolon можна приготувати яєчню без використання олії.
А чищення як внутрішньої, так і зовнішньої поверхня взагалі не представляє ніяких утруднень.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Купити мобільні телефони, планшети і аксесуари (http://site.ub.ua)
(основний офіс)

61145, Харківська обл., м. Харків, вул. Данилевського, 18, 2 пов.
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create