Honeywell Сканер штрих-кода MS 9540 Voyager CG PS/2

Honeywell Сканер штрих-кода MS 9540 Voyager CG PS/2
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару MS 9540 Voyager
 
 

Опис Honeywell Сканер штрих-кода MS 9540 Voyager CG PS/2Ручний лінійний лазерний сканер MS9540 VoyagerCG® забезпечує ефективне сканування усіх стандартних лінійних штрих-кодов.
Ручні лінійні сканери штрих-кода серії Voyager мають єдиний дизайн і є промисловим еталоном за своїми споживчими якостями і робочими характеристиками.
Цей елегантний сканер використовує патентовану технологію інфрачервоної автоматичної активації і забезпечує декодування усіх стандартних лінійних штрих-кодов, включаючи коды GS1 DataBar™ (раніше відомі як коды RSS). У сканері VoyagerCG також застосована запатентована технологія CodeGate®, що дозволяє користувачеві наводити сканер на необхідний штрих-код і виконувати передачу даних одним натисненням кнопки.
Для стаціонарного сканування корпорація Honeywell поставляє підставку з функцією автоматичного визначення установки на неї сканера.
Сканер MS9541 VoyagerHD™ ідеально підходить для додатків, що вимагають сканування кодів високої щільності, забезпечуючи швидке і точне сканування лінійних штрих-кодов з шириною штриха до 0,08 мм
Розширте функціональні можливості сканування за рахунок придбання моделі MS9544 VoyagerPDF™, такою, що забезпечує високоефективне сканування усіх стандартних лінійних штрих-кодов, включаючи PDF Відмітні особливості сканерів штрих-кода Honeywell MS9540 Voyager : Автоматична активація: використайте цей сканер в якості ручного пристрою або стаціонарного сканера при установці на підставку; Лазер з довжиною хвилі 650 нм : чітка видимість променя лазера дозволяє користувачеві точно направляти лінію сканування на вибраний штрих-код; ФЛЭШ-ПЗУ: забезпечує майбутній розвиток системи касового вузла завдяки безкоштовному оновленню програмного забезпечення за допомогою програми MetroSet®2 і стандартного ПК; Технологія CodeGate : наведення на необхідний код і передача даних одним натисненням кнопки - ідеально підходить для сканування з меню. Аналіз даних (редагування) : форматування даних штрих-кодов для задоволення спеціальних вимог, що пред'являються головним пристроєм.ТипручнойСистема считываниялазернаяИнтерфейсыUSBПитание5B
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Купити мобільні телефони, планшети і аксесуари (http://site.ub.ua)
(основний офіс)

61145, Харківська обл., м. Харків, вул. Данилевського, 18, 2 пов.
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create